— / 10
Akademia Crookhaven. Sekret Maravela
The Island Heist
J.J. Arcanjo
Małgorzata Hesko-Kołodzińska, Piotr Budkiewicz
9 X 2024
978-83-8265-785-2
352s. 135×205mm
44,99
Akademia Crookhaven
papier
Gdzie kupić |
||
|---|---|---|
| Sprzedawca | Format | Cena |
| MadBooks.pl » | (dowolny) | ? |
| Selkar.pl » | (dowolny) | ? |
| Kumiko.pl » | (dowolny) | ? |
| Skapiec.pl » | (dowolny) | ? |
| Amazon.co.uk » | (dowolny) | ? |
Tom trzeci przebojowej serii o rodzinie z wyboru, złodziejskiej grze o wysoką stawkę i o tym, jak czynić dobro, by naprawić świat. Lektura obowiązkowa dla wielbicieli twórczości M.G. Leonard i Anthony’ego Horowitza.
Rozpoczyna się trzeci rok nauki Gabriela w szkole oszustów Crookhaven. Gabriel i jego przyjaciele muszą nie tylko dokonać zwyczajowego włamania, tym razem do domu na pobliskiej wyspie, i zaliczyć nowe trudne zajęcia, ale i podjąć nowe wyzwanie: unieszkodliwić Bezimiennych.
Bezimienni są absolutnie najgorszym rodzajem przestępców – kradną, oszukują i porywają dla własnej korzyści, a nie dla dobra świata. Wszyscy członkowie ekipy Gabriela mają osobiste powody, żeby rozprawić się z Bezimiennymi, ale jak grupka nastolatków zdoła stawić czoło najpotężniejszej grupie kryminalistów?
Na szczęście coś w Crookhaven może im pomóc – tyle tylko, że najpierw trzeba to znaleźć…
Trzeci tom serii z diabelnie dobrej serii o sekretnej szkole, która naucza złych uczynków, by pewnego dnia jej absolwenci mogli dzięki temu działać dla dobra świata.